O nás

Když jsem byla mladší, vždycky mě bavilo psát texty a vyhledávat informace. Dnes studuji vysokou školu v Brně a založila jsem tento magazín. Vždycky jsem chtěla mít svou vlastní webovou stránku a po letech se mi to konečně podařilo. Proč právě Odonata? Toto tajemství si zatím nechám pro sebe. Je to slovní spojení, které je se mnou spojené a každé písmeno v názvu má svůj význam. V budoucnu se to určitě dozvíte 🙂

Jaká témata mě baví? Řekla bych, že asi všechna, pokud mě něco zaujme, chci o tom napsat, takže v budoucnu se můžete těšit na nejrůznější články z nejrůznějších oborů. Třeba zabrousíme i do technického prostředí nebo politiky.

Asi nikoho nepřekvapí, že mě baví nejvíc takové ty „holčičí“ věci a nejrůznější rady. Samotnou mě to zajímá, tak doufám, že i vám se toto téma bude líbit.

Budu určitě moc ráda za zpětnou vazbu, takže pokud se vám článek bude líbit, můžete napsat na můj mail. Pokud budete mít nějaké téma, o kterém se budete chtít dozvědět víc, sem s ním. Uvidím, co bude v mých silách.

Chci, aby tato stránka byla určena k relaxaci, takže nachystejte si kávičku a můžete jít na to 🙂

Hezký den, přeje Vaše

O.