Načítám Akce

Harmonie hlasu: objev a rozviň svůj zpěvní potenciál 6/4

6. dubna 13:00 - 17:00

Slovenská 1566/6 Praha

Přiveď svůj hlas do harmonie a zažij transformaci, která otevře dveře k novým hudebním dobrodružstvím. Těšíme se na tebe!

Milý příteli zpěvu,

znáš ten pocit, když stojíš před skupinou lidí, srdce ti buší až v krku a na rtech ti visí tón, který se bojíš pustit ven? Obavy ze zpívání a sebeprezentace, strach z toho, jak tě přijme okolí, tyto pocity jsou nám všem dobře známé. Ale co kdybych ti řekl, že existuje místo, kde se tyto obavy stanou minulostí?

Představuji ti workshop “Harmonie hlasu”, kde ti pomůžeme rozvinout tvůj zpěvní potenciál a překonat psychické bloky, které tě brzdí v tvém uměleckém vyjádření. Připoj se k nám a objev cestu k svobodě v hlasovém projevu.

Náš workshop je bezpečným prostředím, kde každý hlas najde své místo a uznání. Zapomeň na obavy, že “nemám talent” nebo že tvůj hlas “nezní dobře”. Jsme zde, abychom ti ukázali, že s pravým vedením a technikami se může každý hlas rozkvést.

Co můžeš očekávat?

Profesionální vedení od zkušených hlasových trenérů.

Techniky pro zlepšení intonace a zvýšení hlasového rozsahu.

Strategie pro boj s rychlou únavou hlasu při námaze.

Přátelskou atmosféru, kde se nebudeš bát experimentovat s barvou svého hlasu.

Nástroje pro budování sebedůvěry a překonání strachu z veřejného vystupování.

Nenech své obavy zavřít tvůj hlas do klece nejistoty. Je čas osvobodit svou pěveckou duši a ukázat světu, jak krásně můžeš zpívat.

Místa jsou omezená, proto neváhej a rezervuj si své místo již dnes. Tvůj hlas má nekonečný potenciál a my tě naučíme, jak ho plně využít.

S láskou k hlasu a hudbě Petr Opava DiS al. Moderatorr [Organizátor Workshopu “Harmonie hlasu”]

Petr Opava

Zpěvák, herec, hudební skladatel, instrumentalista, pedagog

 

Forma

Hudba a zpěv, Divadlo a Bodywork

Délka

Celodenní

Všechny kurzy