Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Posvátné partnerské vztahy

Posvátné partnerské vztahy

22. června 10:00 23. června 15:00

Slovenská 1566/6 Praha

Vztahy jsou pro nás klíčem, kterým odemykáme svá srdce. Vztahy jsou všude a prožíváme je každý den. Jsou našim pokladem. Dávají nám možnost zjistit, co se v nás děje. Dávají nám možnost v určité chvíli či situaci, udělat změnu v sobě a ovlivnit dění ve svém životě.

Popis akce

Jak žít ve vztahu a zůstat sám sebou? Jaké překážky stojí mezi mužem a ženou ve vztahu? Jak vytvářet láskyplné vztahy k sobě i k ostatním? Jak přijímat partnera v jeho jedinečnosti a zároveň umět nastavit hranici ve chvíli, kdy nás jeho slova zraňují?

Tohle jsou časté otázky, na které hledáme odpovědi. Možná cítíte, že v partnerském vztahu nejste spokojené, že Vám něco chybí. Možná ze své nespokojenosti viníte svého partnera. Možná hledáte chybu u sebe a stále ustupujete. V rámci našeho prožitkového kurzu Vám nabízíme příležitost propojit se s těmito tématy a s vlastní podvědomou rovinou a zjistit co se v nás děje.

Partnerské vztahy nám nabízí příležitost uvidět sami sebe a rozpoznat vlastní skryté mechanismy.

Skrze automatickou kresbu se propojíme s hlubokým významem vztahů v našich životech a se sebepoznáním toho, co nám přinášejí.

Intuitivní tanec nám pomůže uvolnit staré programy z těla, aby dál neovlivňovaly naše vztahy a komunikaci.

Odhalíme závoj častých konfliktů v partnerství a ukážeme si jak ke konfliktům přistupovat, jak pracovat s emocemi, které v nich vznikají a jak vytvářet ve vztazích láskyplnou komunikaci a spolupráci.

Prožijeme partnerskou meditaci.

Ukotvením nových kódu pro partnerský život otevřeme cestu ke spolupracujícím vztahům, kde ctíme respekt, úctu, důvěru, lásku a vzájemnou jedinečnost.

Srdečně Vás zveme do ženského důvěrného kruhu. Budeme naslouchat vnitřnímu hlasu, propouštět to, co nám již neslouží a vytvářet nové postoje pro partnerský život a laskavý vztah k sobě a partnerovi.

Co ti workshop přinese?

· Rozpoznáš svoje obranné mechanismy a otevřeš cestu k životu ve vzájemném respektu a spolupráci.

· Uvolníš z těla staré programy a vytvoříš prostor pro nové laskavější vztahy.

· Dokážeš být více sama sebou vedle svého partnera.

· Osvojíš si nové komunikační návyky.

· Získáš více lehkosti a chuť tvořit společný vztah a pečovat o něj.

· Ukotvíš v sobě nové kódy pro každodenní život v partnerství ve spolupráci.

Jedná se o víkendový kurz v ceně 3600 Kč.

22.6.2024 10:00-17:00

23.6.2024 10:00-15:00

V ceně je započítaná příprava programu, lektorné, pronájem prostoru, materiály, esenciální terapeutické oleje Bewit, podpora, sdílení, využití času pro sebe a svoji individuální podporu, malé občerstvení

S sebou:

pohodlný oděv, šátek na oči, blok na poznámky, pastelky (alespoň 12 barev), něco malého na zobnutí do společného kruhu

O lektorovi

Alena Zetková: Jsem celostní koučkou, terapeutkou, průvodkyní tancem, genovými klíči a mámou 2 synů. Pracuji se všímavostí k tělesným pocitům, jejich porozuměním, vnitřní proměnou, dosycením potřeb, přijetím a integrací všech poznatků pro nalezení nového postoje, ve kterém se redukují konflikty a vytváří laskavější vztahy k sobě a druhým.

O lektorovi

Monika Papyan: Jsem terapeutka, spirituální průvodkyně, inspirátorka, lektorka sebe-rozvojových kurzů. Jako terapeutka vedu klienty na cestě k vnitřnímu hlubokému sebepoznání sebe a tím otvírání této cesty i ostatním. Jedním z mých oblíbených nástrojů a pomocníků je automatická kresba.

Forma

Tanec, Semináře a Meditace

Délka

Víkendový
Všechny kurzy