Načítám Akce

« Všechny Akce

Event Series Event Series: Ranní OSCHO dynamická meditace

Ranní OSCHO meditace (VZOROVÁ AKCE – NEKUPOVAT)

Ranní OSCHO meditace (VZOROVÁ AKCE – NEKUPOVAT)

15. ledna 2024 07:30 08:30

Slovenská 1566/6 Praha

Chcete se po ránu rozhýbat, nastarovat svou energii, zbavit se nánosů včerejšího dne a být chvíli tady a teď, sám se sebou? Váš týden bude vypadat úplně jinak!

Tato meditace je rychlou a intenzivní cestou k proražení starých, hluboce zakořeněných vzorců v naší mysli a těle, které nás vězní v minulosti. Zažijeme svobodu, kvalitu tichého svědka, ticho a mír schované za zdmi tohoto vězení.

Nejvhodnější doba na meditaci je brzké ráno v době kdy se probouzí příroda, noc odchází a slunce vystupuje na oblohu a vše je bdělé a přítomné.

Popis akce

CENA: 350,- Kč
Datum: každé pondělí od 7:30 do 8:30
Místo: Šalounova vila, Slovenská 1566/6, Praha 10
Lektor: Oliver Skákavý

O lektorovi

Chcete meditovat, ale přijde Vám to únavné nebo nudné? Obtížně se soustředíte? OSHO meditace jsou tradiční meditační techniky upravené pro člověka současné doby a současného životního stylu. Tyto meditace jsou aktivní, obsahují pohyb, tanec, práci s dechem nebo hlasem. To nám umožní spojit se lépe s tělem a pocity, které během běžného dne v „civilizovaném světě“ nemají prostor k vyjádření. Náš střed se tak může přesunout z hlavy do srdce a celého těla, které se pak stává naším spojencem a poskytne nám svoji živoucí energii a radost.

Forma

Meditace a Workshopy
Všechny kurzy