Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

VLASTNÍM BARVÁM VSTŘÍC – seminář konstelací LIP 10/2

VLASTNÍM BARVÁM VSTŘÍC – seminář konstelací LIP 10/2

10. února 10:00 18:00

Bohuliby 41
Petrov-Jílové u Prahy, Středočeský 254 01

Na to, abychom mohli spatřit své dary a dokázali vnitřně obejmout sami sebe, s celou svojí minulostí a životním příběhem, je potřeba, abychom byli vnitřně ve svém dospělém vědomí. Jen tak totiž můžeme opravdu uvidět sami sebe.

Popis akce

A k tomu krásně napomáhá právě tento specifický konstelační formát Proces životní integrace. Z pozice dospělého se totiž z odstupu díváme na svá mladší JÁ: dítě v děloze, dítě v rodině a dospívajícího.

Mají v konstelaci pevné místo, a my se jen díváme na to, co je potřeba uvidět – někdy to může být nejdříve něco těžkého a náročného z té doby – ale tím, že stojíme na pozici dospělého, jsme zazdrojovaní: jsme v Tady a Teď, tedy jsme schopni uvidět onu událost nebo zranění s odstupu, dovolit třeba ještě pocity, které tehdy nemohly proudit, a hlavně uvidět, že už je to pryč. Ohrožení pominulo, my už jsme jinde.

Když si tohle do morku kostí uvědomíme – že my už nejsme v té situaci, tedy nemusíme se chránit – jsme volní. A zároveň v hlubokém propojení se vším, čím jsme prošli a co nás formovalo a dalo rozvinout naší síle, odolnosti, hloubce a důstojnosti.

Jde o velmi klidný a nedramatický, ale velmi hluboký a často dojemný vnitřní proces. Dochází ke spontánnímu ocenění své svébytné životní cesty a spojení se svou nejpůvodnější vnitřní podstatou. Se svými jedinečnými kvalitami, s nimiž jsme sem přišli.

Někteří účastníci proces prožívají jako jakési zasvěcení do své vlastní bytostné esence. Mnohé další problémy nebo výzvy, kterými v životě procházíme, se pak naším dosednutím do sebe a svého dospělého vědomí často vyřší „samy od sebe“ – jen tím, že změníme perspektivu a sami sebe, svůj život a svět začneme vnímat z jiného místa uvnitř.

Co LIP mým klientům přináší?

– novou perspektivu na svůj život a sebe sama

– uvidění a přijetí svých jedinečných darů

– vnitřní mír a usmíření se svou minulostí

– propuštění dětských dramat a role oběti

– novou radost, lehkost a sílu do života, pocit vnitřního dospění

*Místo konání: Tančírna Bohulíbí, Bohuliby u Jílového u Prahy v čase 10:00 – 18:00 hod. Kurzovné je 2000,- Kč. Příspěvek zahrnuje kurzovné, pronájem prostor a drobné občerstvení. Pokud chcete chutný vegetariánský oběd: + 200,-Kč

O lektorovi

Jsem průvodkyně žen i mužů na cestě ke své jedinečnosti a sebepoznání, lektorka konstelací LIP, zakladatelka Nelles Institutu pro konstelační práci LIP a milovnice přírody.

Forma

Semináře a Konstelace

Délka

Celodenní
Všechny kurzy