Načítám Akce

« Všechny Akce

Ženské archetypy v konstelacích LIP – Milenka 18/5

Ženské archetypy v konstelacích LIP – Milenka 18/5

18. května 10:00 18:00

Týnská ulička 1064/6
Praha, Staré město, Česká republika

Každá z nás, bez ohledu na náš věk, máme v sobě obsažené všechny základní ženské archetypy: Pannu, Milenku, Matku, Královnu a Vědmu. Na jednu stranu souvisí s životními obdobími, kterými během své životní cesty procházíme.

Popis akce

Tak, jak rosteme a vyvíjíme se během období, která v sobě každé zahrnují určité ženské „zasvěcení“, protože přinášejí vždy něco nového, nějaký zásadní předěl a nové životní zkušenosti. A zároveň jsou to „postavy“ (kvality, archetypy), které máme v sobě obsažené vždy, po celou dobu našeho života, i když biograficky jsme třeba danou životní fází ještě neprošly. Jsou totiž spojené s naším ženským menstruačním cyklem, a tak každá žena, která již menstruuje, má v sobě obsažené všechny tyto kvality. U každé z nás došlo k onomu „zasvěcení“ – zásadnímu životnímu zlomu nebo velké výzvě, krizi – v jiném období, u jiného vnitřního archetypu. A na to se společně budeme dívat. Budeme rozplétat staré příběhy a dívat se, která z tvých vnitřních žen potřebuje být od tebe nejvíc uznaná – uviděná. Neboť tehdy dělala vše nejlépe, jak uměla.

A už jenom toto vnitřní docenění a obejmutí této části je hluboce léčivé a zcelistvující. Naší podstatou jako žen je totiž LÁSKA. A každá jsme do lásky byla životem samotným zasvěcena jiným způsobem, v jiném období, u jiného archetypu – některý z nás skrze mateřskou lásku, některá skrze mileneckou lásku, některá dokonce paradoxně skrze zneužití nebo jiné hluboké zranění a jeho správné uchopení. S touto linií a tímto pohledem se budeme spojovat: že vše v životě ženy je postupné stálé otevírání se do lásky. Ať už jakýmkoli způsobem.

Chceš se podívat, jaký je ten tvůj? Ta tvoje jedinečná forma ženské lásky? Chceš ji bytostně obejmout a tím i sebe sama jako ženu? Nechat staré příběhy a stará zranění za sebou? A přesto součástí sebe, jako pevnou základnu sebe sama a své sebe-hodnoty, o kterou se můžeš opřít?

Z cyklu setkání je toto věnováno archetypu Milenky v nás. Budeme se tedy jemně zaměřovat na období dospívání a rané dospělosti a milenky v nás. Aby nám Milenka – ta mladá šťavnatá žena v nás vydala své poklady: ty obecné, kterými může být láska, laskavost, zdravé vztahy, ale i zdravá sebeláska…, tak ty vaše individuální, které v sobě ukrývá tato část a toto vaše životní období. Budeme pracovat se základní strukturou konstelačního formátu LIP, kde si za jednotlivá období/archetypy vybereš zástupkyně z ostatních účastnic ve skupině.

Co LIP mým klientům přináší?

– novou perspektivu na svůj život a sebe sama

– uvidění a přijetí svých jedinečných darů

– vnitřní mír a usmíření se svou minulostí

– propuštění dětských dramat a role oběti

– novou radost, lehkost a sílu do života, pocit vnitřního dospění

Místo konání: Maitrea, Týnská ulička

O lektorovi

Jsem průvodkyně žen i mužů na cestě ke své jedinečnosti a sebepoznání, lektorka konstelací LIP, zakladatelka Nelles Institutu pro konstelační práci LIP a milovnice přírody.

Forma

Semináře a Konstelace

Délka

Celodenní
Všechny kurzy