O NÁS

Portál ODONATA nabízí aktualizovaný KALENDÁŘ kurzů osobního rozvoje zaměřených na sebezkušenost a sebepoznání. Facilitárory jsou zkušení a renomovaní lektoři. Zároveň nabízí KATALOG TERAPEUTŮ alternativních metod seberozvoje.

Odonata. Vážka. Dragonfly.

Nezaměnitelný dravec hmyzí říše, dokonalý letec, krásný tvor ve všech svých druzích i barvách, obývající zemi už 330 milionů let. Vládne vodě i vzduchu. A taky šamanský symbol transformace a změny. Přináší duchovní poznání, moudrost, pravdu, pomáhá cestovat do jiných dimenzí a vede citlivě na cestu duše ty, kdo ji hledají.Přináší porozumění snům, vizím, magii i smyslu života.

Chcete se taky vydat na cestu? Tento portál vám nabízí kurzy osobního rozvoje založené na zkušenosti a sebepoznání. Je to poctivá cesta založená na hledání vlastní pravdy, autenticity i hledání smyslu vlastní existence.

Najdete zde i katalog terapeutů alternativních a seberozvojových metod.

#

Proč to dělám?

„V těžkých časech jsem hledala odpovědi na svoje otázky. Hledala jsem změnu, ale taky průvodce a moudrost. Měla jsem štěstí na lidi, kteří se mi objevovali v cestě.

Snad vám tento portál taky napoví. Je mnoho kvalitních lektorů a průvodců, kteří nabízejí své kurzy a semináře, jejichž základem není teorie, ale sebezkušenost. Jejich práce je podložena výcviky i dlouholetou kultivací vlastní osobnosti. Mají mnoho darů, které vám můžou nabídnout. Třeba vám pomůžou najít odpovědi na vaše životní otázky a pomůžou se zorientovat na vašich životních křižovatkách.

Je mi ctí poskytovat jim společnou platformu.“

podpis

Bára Jurkovičová

#

Chcete patřit mezi nás?

Máte za sebou už kus životní cesty, výcviky, vzdělání i praxi v oblasti osobního rozvoje?

Nabízíte kurzy, semináře workshopy nebo individuální terapie?

Napište nám, třeba se z toho vyvine spolupráce a portál vás propojí s lidmi, kteří vás hledají.

Kontaktujte nás

Šalounova vila

Vila na pražských Vinohradech přitahuje na první pohled svým impozantním vzhledem. Na ten druhý svou historií a spiritem

# Místo, kde dýchá historie, umění i spiritualita. Místo, kde se potkávali umělci, politici, intelektuálové.

# Od roku 2023 také místo pro vaše workshopy, semináře, terapie, bodywork i coworking.

# Místo, které čeká možná právě na vás.

# Místo je otevřené novým možnostem, volá spřízněné lektory, terapeuty, průvodce a facilitátory.

Prohlídka a ceník prostor
#