Alena Zetková

  1. Akce
  2. Pořadatelé
  3. Alena Zetková

Alena Zetková

Celostní koučka, terapeutka, průvodkyně tancem a genovými klíči a lektorka sebe-rozvojových kurzů.

Motto: Tančit životem, dotknout se své vnitřní krásy a rozzářit svůj život s lehkostí může každá žena.

Praha

O mně, o metodě

Jsem celostní koučkou, terapeutkou, průvodkyní tancem, genovými klíči a mámou 2 synů. Každý během života procházíme nějakou emocionální bouří a já dobře vím, kolik škody mohou emoce napáchat ve vztazích a v komunikaci. Pracuji se všímavostí k tělesným pocitům, jejich porozuměním, vnitřní proměnou, dosycením potřeb, přijetím a integrací všech poznatků pro nalezení nového postoje, ve kterém se redukují konflikty a vytváří laskavější vztahy k sobě a druhým.

Svými zkušenostmi inspiruji ženy k získání jasnějšího pohledu na svoje emoce a navrácení přirozené emoční rovnováhy a vnitřní harmonie. Nejde o to umět volit správná slova, ale díky uvědomění si vlastních vzorců můžeme komunikovat čistě s otevřeným srdcem a vytvářet láskyplné vztahy. Jde o cestu zevnitř ven. Cestu, která se nedá naučit teoreticky myslí. Je potřeba po ní kráčet pomocí svých emocí.

Klienty inspiruji a provázím všímavostí k emocím, které prožívají ve vztazích, a jejich vnitřní proměnou skrze FOCUSING, tedy všímavost ke svým tělesným pocitům. Respektujícím rozhovorem a meditací postupně rozkrýváme všechny pocity, které souvisí s aktuálním tématem, nasloucháním a soucitným dotazováním dosycujeme potřeby a přijímáme zprávy svého těla, co je pro nás teď důležité. Odpovědi přichází od vnitřního pocitu, ne z mysli, tím dochází k postupné přeměně na tělesné (somatické) úrovni. Integrací prožitku nacházíme nové postoje pro radostnější život a harmonické vztahy.

Využít můžete i kombinaci služeb KOUČINK, FOCUSING a GENOVÉ KLÍČE. Genové klíče jsou cestou sebepoznání a mohou Vám pomoci mnohé životní souvislosti rozkrýt, pochopit a vnitřně proměnit. Pracují s frekvenčními pásmy, kde se přes úrovně stínů, ve kterých prožíváme emoční dramata, dostáváme ke svým darům a naši přirozené podstatě. Aktivační sekvence, Venušina sekvence a dráha prosperity postupně otevírají náš plný potenciál. Každý klíč našeho profilu souvisí s určitou životní oblastí a vy se můžete vydat na cestu objevování a vnitřní proměny s mým doprovodem.

Vzdělání a výcviky

Transformační koučink – výcvik koučů Transformační koučink akreditováno MŠMT

Kurz Focusing – Mindfulness při práci s emocemi

Kontemlační kruh Genových klíčů

Kurz Vítězný dech – Pránájáma, Bastrika, Aum a Dechové cviky Lámů

Kurz meditativní tanec – Česky institut Biosyntézy

První kroky k biosyntéze – Česky institut Biosyntézy

Vzdělání v oblasti terapie a psychologie

Respektovat a být respektován – vzdělávací program akreditovaný MŠMT

Ceník

Jednorázová osobní konzultace v trvání 1,5 hodinu za 1 500,-

Balíček 3 konzultací po 1,5 hod. za 4 000,- s možností výběru do 6 měsíců osobně nebo on-line

Kontakt

FB skupina: V náručí laskavosti

Adresa: Slovenská 1566/6, Praha 10, Vinohrady

Tel: +420 724 060 565
e-mail: ally.zetkova@seznam.cz

Akce from this pořadatel
Dnes