Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Čchi-kung pro začátečníky, sestava 8 kusů brokátů- 23/4

Čchi-kung pro začátečníky, sestava 8 kusů brokátů- 23/4

23. dubna 18:30 20:00

Slovenská 1566/6 Praha

Čchi-kung je starodávné cvičení vycházející z čínského umění pěstování života. Je součástí Tradiční čínské medicíny, která si klade za cíl předcházet nemocem a zdravotním potížím.

Popis akce

Cviky se provádí pomalu, a přesto jsou velmi efektivní. Při cvičení se sladí pohyb a dech. Aby cvičení mělo efekt, je potřeba ho pravidelně opakovat. Správné provedení cviků je velmi důležité. Na závěr je vždy relaxace, která ještě prohloubí celý zážitek z cvičení.

Pokud jste stále ve spěchu, váš život je hektický, jste unavení a nevíte proč, bolí vás často hlava, pak je pro vás toto cvičen ideální. Je vhodné pro každého, kdo si chce na chvíli odpočinout od všedních starostí a věnovat se sám sobě.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co umí Čhikung i o tom, co vlastně obsahuje sestava 8 brokátů, můžete si otevřít tento blog.

Cvičení je určeno začátečníkům a mírně pokročilým. Cvičí se sestava 8 kusů brokátů. Cena je 370,- Kč za 90 minut a navazující lekce se bude konat 23.4.2024

Alena Frydrychová

Čchi-kungu se věnuji od roku 2017. Pomalé a přitom efektivní pohyby jsou pro mne nejlepší meditací. Při cvičení je potřeba sladit pohyb a dech, dostat se z hlavy do těla, odpoutat se od všech běžných denních záležitostí a soustředit se pouze na sebe. Správné provedení cviků je důležité, a proto se jim věnujeme opakovaně. Na závěr lekce zařazuji relaxaci, která účinky cvičení ještě prohloubí.

Forma

Workshopy

Délka

Večerní
Všechny kurzy