Načítám Akce

« Všechny Akce

Po úplňková ceremonie – Flower Full Moon 26/5

Po úplňková ceremonie – Flower Full Moon 26/5

26. května 17:00 20:00

Slovenská 1566/6 Praha

Sejdeme se na společném rituálu 26. května, několik dní po astrologickém úplňku ve Střelci. Nepůjde proto o typický úplňkový rituál, protože v neděli 26. května už začne měsíc opět ubývat. Ale zaměříme se na propojení vnější a vnitřní krajiny, kvetoucí přírody a našeho srdce. Květnový úplněk je právě pojmenován jako Flower Full Moon.

Je to právě ten výjimečný čas, kdy na nás příroda působí velice intenzivně. Budeme pracovat se symbolikou kvetoucího stromů, květin a ovoce, a zpívat slovanskou píseň Jablonka, kterou jsme se učili v Šalounově vile už minule. Poté nám indická mantra posvátné přítomností se pomůže spojit se spirituální moudrostí a posílit v sobě moudro přírody a láskyplnost.

Holistická práce s pohybem, zvukem a zpěvem je praxe, kterou jsem se učila během cestování po Evropě a Asii, na místech, kde se udržují rituály. To, co jsem dostala od zpěvaček, které jednoduše “žijí píseň” a praktikují společné dýchání, tanec a rituály, to vše chci předat vám.

Popis akce – co vás čeká

Uvítáni v kruhu, meditace na záměr, Pránájáma (dechová cvičení), prohřátí a probuzení těla, ásany.

Zpěv. Prostřednictvím zpívání starodávných manter a tradičních písní z různých zemí se napojíte na svůj vnitřní hlas a moudrost pro posílení důvěry ve svou intuici.

Léčení zvukem vám přinese rovnováhu a vnitřní harmonii. Budeme používat nepálské mísy, terapeutické mísy na tělo a váš hlas. Můžete naslouchat sami sobě a vytvořit prostor na to, co vás vyživuje a energeticky vyrovnává.

Na pár minut vstoupíte do obrovské léčivé mísy, ucítíte své kořeny, vibrace vás pročistí a spojí s vaší moudrostí a intuicí. Vibrace této velké tibetské mísy vás hluboce propojí s energií země.

Na závěr hluboká relaxace, která vám umožní opustit vše, co již nepotřebujete, a vytvořit prostor pro Nové.

Co zažijete a co získate?

– rituál který spojuje léčivé techniky z Indie a slovanský ženský kruh

– uvolnění hlasu a spolubytí v písní

– praktické cvičení na propojeni vnitřní a vnější krajiny

– nahlédnutí do hudebních tradic Evropy a Asie

– relaxace těla

Zažijete skupinovou praxi, která podpoří Vaše vnitřní procesy transformace, a já vás povedu bezpečnou cestou k vaší kvetoucí podstatě.

S sebou: pohodlné oblečení, prostor bude přístupný od 16:30.

O lektorovi

Ewa Zurakowska je antropoložka, režisérka, herečka, zpěvačka a lektorka.

Již více než 10 let vede kurzy a workshopy inspirované cestami po Evropě a Asii, vyučuje tradiční písně, holistické cvičení pohybu, dechu, hlasu a rituálů.

Forma

Ženské kruhy, Mužské kruhy, Meditace, Hudba a zpěv, Rituál a Tanec

Délka

Večerní
Všechny kurzy