Bára Jurkovičová

  1. Akce
  2. Pořadatelé
  3. Bára Jurkovičová

Bára Jurkovičová

Bodyworkerka a celostní koučka

Motto: Duší i tělem, hlavou i srdcem

Praha

V našich tématech, krizích a hledání životní cesty jsme celou svou bytostí. Spojuji práci s tělem, psychikou, s energií i s duší. Pracuji formou terapeutických masáží a celostního rozhovoru. Masáže a práce s tělem umožňují ZBAVIT SE FYZICKÉ i EMOČNÍ BOLESTI a otevřít se rovnoměrnému ozdravnému proudění energie v těle. Jsou podpůrnou technikou k verbální terapii i samostatným ozdravným procesem.

O mně, o metodě

Většina setkání obsahuje obojí, tedy koučink i práci s tělem:

Terapeutické masáže pracují s tělem, emocemi a životní energií. Doslova ztělesňujeme svou životní energii a příběh. Prožitá traumata, šoky i dlouhodobý stres často zadržujeme v těle v podobě stresových hormonů. Bolest můžeme pociťovat na úrovni FYZICKÉ (spasmata, omezená pohyblivost, stažení), EMOČNÍ (úzkost, strach, nechuť k životu, zadržený vztek) nebo zkrátka v nedostatku ŽIVOTNÍ ENERGIE. To nám brání ve šťastném prožívání a vězní nás v nízké energii i myšlenkách. Masáže vycházejí z bioenergetiky, biodynamiky, body-psychoterapie (terapeutické směry, které kombinují duši a tělo) a mají spirituální a energetický přesah.

Celostní koučink pomáhá stanovení záměru, hledání řešení v hlavě, pochopení vlastního příběhu, prohlubování uvědomění a rozšiřování vědomí. Je to cesta k integritě, k posunu v rámci vašeho životního příběhu.

Vzdělání a výcviky

Profesionální kouč (Akreditováno MŠMT, Koučink centrum s.r.o.)
Cesty transformace, John Hawken – roční výcvik „Bioenergetika a bioenergetická terapie“
MuDr.Bc. Dana Hlaváčková – „Roční výcvik biodynamických masáží“
MuDr.Bc. Dana Hlaváčková – „Terapeutické masáže a deep draining“
Psychoterapeutické minimum
Jan Komeda, Škola umění milování – „Tantrická masáž v profesionální praxi“
Cesty transformace, John Hawken – „Dark Eros“
Cesty transformace, John Hawken – roční tantrický výcvik „Posvátné tělo – vášnivý duch“

promo slovácká (1) (1)

Ceník

Nejoblíbenější volbou je napřed úvodní setkání v ceně v trvání 2,5 hodiny za 3.500,- kde se seznámíme, povíte mi, co vás trápí a vyzkoušíte si první masáž. Pokud chcete v životě větší změnu, je pak následně ideální volbou balíček pěti masáží (v intervalu 1-3 týdny), kdy už pocítíte větší změny v těle, v prožívání, v energii i v pohyblivosti. Cena: 15.000,-

Kontakt

www.bara-jurkovicova.cz
Adresa: Slovenská 1566/6, Praha 10, Vinohrady
Tel: 603 423 626
e-mail: bara@odonata.cz

Akce from this pořadatel
Dnes