Načítám Akce

« Všechny Akce

Čchi-kung pro začátečníky, sestava 8 kusů brokátů- 4/6

Čchi-kung pro začátečníky, sestava 8 kusů brokátů- 4/6

4. června 18:30 20:00

Slovenská 1566/6 Praha

Čchi-kung je starodávné cvičení vycházející z čínského umění pěstování života. Je součástí Tradiční čínské medicíny, která si klade za cíl předcházet nemocem a zdravotním potížím.

Popis akce

Cviky se provádí pomalu, a přesto jsou velmi efektivní. Při cvičení se sladí pohyb a dech. Aby cvičení mělo efekt, je potřeba ho pravidelně opakovat. Správné provedení cviků je velmi důležité. Na závěr je vždy relaxace, která ještě prohloubí celý zážitek z cvičení. Pokud jste stále ve spěchu, váš život je hektický, jste unavení a nevíte proč, bolí vás často hlava, pak je pro vás toto cvičení ideální.

Je vhodné pro každého, kdo si chce na chvíli odpočinout od všedních starostí a věnovat se sám sobě. Nejsou vyžadovány žádné předchozí zkušenosti. Není věkové omezení.

Cvičení je určeno začátečníkům a mírně pokročilým. Cvičí se sestava 8 kusů brokátů. Cena 370,- Kč za 90 minut navazující lekce se bude konat 25.6. 2024

Alena Frydrychová

Čchi-kungu se věnuji od roku 2017. Pomalé a přitom efektivní pohyby jsou pro mne nejlepší meditací. Při cvičení je potřeba sladit pohyb a dech, dostat se z hlavy do těla, odpoutat se od všech běžných denních záležitostí a soustředit se pouze na sebe. Správné provedení cviků je důležité, a proto se jim věnujeme opakovaně. Na závěr lekce zařazuji relaxaci, která účinky cvičení ještě prohloubí.

Forma

Workshopy

Délka

Večerní
Všechny kurzy