Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Úplňková ceremonie 21/4

Úplňková ceremonie 21/4

21. dubna 17:00 20:00

Slovenská 1566/6 Praha

Sejdeme se na úplňkovém rituálu 21. dubna, několik dní před astrologickým úplňkem ve Štíru, abychom se připravili na hluboký proces vnitřní transformace. Štír se chce v každé situaci dostat k pravdě, bez ohledu na cenu. Budeme pracovat se záměrem souvisejícím s vnitřní silou a podstatou, abychom přijali pravdu s otevřeným srdcem, láskou a odvahou.

Holistická práce s pohybem, zvukem a zpěvem je praxe, kterou jsem se učila během cestování po Evropě a Asii, na místech, kde se udržují rituály. To, co jsem dostala od zpěvaček, které jednoduše “žijí píseň” a praktikují společné dýchání, tanec a rituály, chci předat vám.

Popis akce – co vás čeká

Uvítani v kruhu, meditace na záměr. Pránájáma (dechová cvičení), prohřátí a probuzení těla, ásany.

Zpěv. Prostřednictvím zpívání starodávných manter a tradičních písní z různých zemi se napojíte na svůj vnitřní hlas a moudrost pro posílení důvěry ve svou intuici.

Léčení zvukem vám přinese rovnováhu a vnitřní harmonii. Budeme použivat nepálské mísy, terapeutické mísy na tělo a váš hlas. Můžete naslouchat sami sobě a vytvořit prostor na to, co je vyživuje a vyrovnává.

Na pár minut vstoupíte do obrovské léčivé mísy, ucítíte své kořeny, vibrace vás pročistí a spojí s vaší moudrostí, intuicí a energií země.

Záverečná relaxace u gongu vám umožní opustit vše, co již nepotřebujete a pomůže vytvořit prostor pro nové.

Co získate?

– uvolníte tělo i mysl, blokády a svalové napětí

– vypnete stres, navýšíte svou životní sílu, zharmonizujete mozkové vlny

S sebou: pohodlé oblečení, prostor bude přístupný od 16:30.

O lektorovi

Ewa Zurakowska je antropoložka, režisérka, herečka, zpěvačka a lektorka.

Již více než 10 let vede kurzy a workshopy inspirované cestami po Evropě a Asii, vyučuje tradiční písně, holistické cvičení pohybu, dechu, hlasu a rituálů.

Forma

Ženské kruhy, Mužské kruhy, Meditace, Hudba a zpěv, Rituál a Tanec

Délka

Večerní
Všechny kurzy