Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

POSVÁTNÉ VZTAHY I.

POSVÁTNÉ VZTAHY I.

Event Series Event Series (See All)

20. dubna 10:00 21. dubna 15:00

Slovenská 1566/6 Praha

Vztahy jsou pro nás klíčem, kterým odemykáme svá srdce. Vztahy jsou všude a prožíváme je každý den. Jsou našim pokladem. Dávají nám možnost zjistit, co se v nás děje. Dávají nám možnost v určité chvíli či situaci, udělat změnu v sobě a ovlivnit dění ve svém životě.

Ve společném kruhu otevřeme téma vztahů nové doby, kde základem je vztah sám k sobě. Nejdůležitější vztah života je ten, který máme sami se sebou. Jeho kvalita ovlivňuje všechny naše ostatní vztahy.

Co ti workshop přinese?

· Tvůj vnitřní obraz ti přinese pochopení a více laskavosti k sobě, která ti pomůže krok za krokem proměnit svůj vnitřní prostor a způsob, jakým o sobě přemýšlíme a jak se sebou komunikujeme.

· Získáš více uvolnění a lehkosti do života.

· Pochopíš svoje obranné mechanismy, které jsou naši nezbytnou součástí.

· Dokážeš se více povznést nad negativní emoce, propustit je ze života, odpustit a uzavřít minulost, aby neovlivňovala tvoje vztahy v přítomnosti.

· Tvoje vztahy se zase o kousek pročistí a ty získáš více vnitřní energie a tvořivosti.

Popis akce

Uvítací hudební meditace s terapeutickými esenciálními oleje nás plně ukotví do přítomnosti.

Propojit se svým vnitřním světem budeme pomocí automatické kresby a intuitivního tance. Tyto kreativní terapeutické nástroje nás propojují se sebou na mentální, emoční a fyzické úrovni a pomáhají nám napojit se moudrost našeho těla, otevřít podvědomí a zvědomit pocity, emoce a obrazy, které k nám přicházejí skrze pravou mozkovou hemisféru.

Automatická kresba nás provede praktickou inspirací jak poznat sebe a posvítíme si na otázku “Co je pro mě největší ztrátou v životě?” a jak tuto ztrátu uzdravit.

Intuitivním tancem se propojíme se sebou a svým tělem a podíváme se na naše prožitky jako na odraz naši sebehodnoty a sebeúcty.

V neděli nás pak čeká hodinový intuitivní tanec a poznání skrze tělo “Jaké vztahy vytváříme s ostatními a jak se v nich cítíme?“ Svoje pocity budeme nejprve zachycovat pomocí tance, potom kresby a následně až pomocí slov. Zasazení prožitku do našeho životního příběhu a využití jeho potenciál nám přinese zkvalitnění našich vztahů v každodenním životě.

Na tématu rodové linii uvidíme, jak si rodem neseme různé generační zátěže, programy a nastavení, které nám brání prožívat naši přirozenou podstatu a vlastní jedinečnost.

Podíváme se na téma mužského a ženského principu, který máme každý uvnitř sebe a na jejich vzájemný vztah. Společnou meditací budeme tyto častí v nás harmonizovat a vytvářet mezi nimi spolupráci.

Budeme posilovat naši vnitřní důvěru, naslouchat vnitřnímu hlasu, propouštět to, co nám již neslouží a vytvářet laskavý vztah k sobě, který nám dovolí opřít se o sebe v každé životní situaci. Díky tomu můžeme snáze vytvářet laskavé vztahy se svými dětmi, partnery, rodiči, kamarády, spolupracovníky a dalšími lidmi.

· Jedná se o víkendový kurz 20.- 21.4.2023

20.4.2024 10:00-17:00

21.4.2024 10:00-15:00

· Cena je 3 600,- Kč.

· V ceně je příprava programu, materiály, esenciální oleje terapeutické kvality Bewit, podpora, sdílení, využití času pro sebe a svoji individuální podporu, malé občerstvení

S sebou:

pohodlný oděv, šátek na oči, blok na poznámky, pastelky (alespoň 12 barev), něco malého na zobnutí do společného kruhu

O lektorovi

Alena Zetková: Jsem celostní koučkou, terapeutkou, průvodkyní tancem, genovými klíči a mámou 2 synů. Pracuji se všímavostí k tělesným pocitům, jejich porozuměním, vnitřní proměnou, dosycením potřeb, přijetím a integrací všech poznatků pro nalezení nového postoje, ve kterém se redukují konflikty a vytváří laskavější vztahy k sobě a druhým.

O lektorovi

Monika Papyan: Jsem terapeutka, spirituální průvodkyně, inspirátorka, lektorka sebe-rozvojových kurzů. Jako terapeutka vedu klienty na cestě k vnitřnímu hlubokému sebepoznání sebe a tím otvírání této cesty i ostatním. Jedním z mých oblíbených nástrojů a pomocníků je automatická kresba.

Forma

Tanec, Semináře a Meditace

Délka

Víkendový
Všechny kurzy